Ohlasy na soustředění mažoretek

13.05.2018

Přečtěte si ohlasy na letošní soustředění mažoretek na chatě Vilda.

Paní ředitelko,

dovolte mi pár řádků k soustředění mažoretek, které si zaslouží velkou pochvalu…
Jako každý rok jsme jarní víkend trávili na mažoretkovém soustředění v Jiřetíně pod Jedlovou na chatě Vilda. Děvčata byla natěšená, ale i my dospěláci. Vyšlo nám krásné počásí, takže jsme si to všichni řádně užili. 
V pátek po příjezdu starší děvčata pomáhala povlékat těm malým prťatům. Poté jsme si řekli program na celý víkend a byla tu večeře. Po večeři jsme měli čarodějnický rej, tak bylo veselo. Večer jsme využili krásného počasí a opekli jsme buřtíky.
Večer byla pro odvážné stezka odvahy a pak se šlo do hajan… Šlo se spát trošku déle, ale i tak už malá děvčata byla ráno po 6 hod. fit a oblečená, připravená na ranní rozcvičkuJ. V sobotu po ranní rozcvičce, snídaně a cvičení. V předcvičování se střídala starší děvčata, za to jim patří velké díky. Bez nich si soustředění ani nedovedeme představit, jsou nám velkou pomocí. Po obídku a poobědní pauze šly děvčata na šipkovanou, kterou připravil starší tým a chlapské obsazení… Na závěr na ně čekal samozřejmě poklad, ze kterého měli všichni velkou radost. Odpoledne pro ně byla připravená vědomostní soutěž, se kterou si dali velkou práci Renča s Mírou (byla připravená i na počítači) – známe jí z TV jako „Co na to Češi“, tak my měli „Co na to Edisoňáci“J. Děvčatům se to moc líbilo.. každý tým dostal odměnu a všichni byli spokojeni… V sobotu jsme ještě stihli výrobu odznáčků na památku, jako každý rok malování na trička, zpestřením byla pyžamová párty a večer pro velký úspěch opět byly buřty a stezka odvahy. V sobotu večer bylo pro Renču připravené malé překvapení… Od velkých mažoretek dostala velikánskou kytici jako poděkování za ta léta, co s ní mohla strávit a vyrobily jí krásné vzpomínkové video z foteček (od malých děvčat až po velké mažoretky, s výběrem foteček pomáhal Míra, bez toho by se to neobešloJ) Bylo to krásné a dojemné, slzy tekly proudem. Starší mažoretky se tímto loučily, že už chodit dál nebudou, že už stačilo a přenechají žezlo dalším… Takhle se loučí už asi 3 roky a nakonec stále pokračuj a teď to dopadne nápodobně… V sobotu večer se rozloučily a v neděli ráno už zase byla změna, že budou dál pokračovat… Nedá jim to a chtějí pokračovat stále dálJ.
Poslední den v neděli jsme se po snídaní sbalili a šli jsme si cvičení užívat ven na sluníčko. Po obídku si děti odpočinuly u pohádky, nasvačily se a jelo se domů. Strašně rychle to uteklo, úplně všichni by to brali tak minimálně na týden.
Děti byly moc šikovné a hlavně hodné!!!!! Velká pochvala!!! Celé soustřední bylo v pohodě a bez problémů. Snad se to líbilo i dětem… Zatím jsem slyšela jen samé kladné ovace.
Obrovské díky hlavně Renče, která pro ty děti dýchá a věnuje tomu svůj volný čas.
Též děkujeme všem maminkám, které nám napekly haldu sladkého a slaného občerstvení na svačinky. Dětem vše moc chutnalo (i nám)J.
Poděkování : Renče, Mírovi, velkým holkám Kaččce, Lucce, Sandře, rodině Hynčicových…, prostě všem, co se na tom podíleli.
Bylo to skvělé a moc se těšíme na další rok.

Krásný víkend a zdravíme, Hudecovi


=================================================================================================================================================================


Dobrý den,

Chtěla bych Vám napsat ohlas na víkendové soustředění mažoretek.
Před týdnem jsme strávili víkend pod vedením Renči v Jiřetíne pod Jedlovou s téměř 45 děvčaty různých věkových kategorií. Už před soustředěním jsem pár z nich potkala a už na dálku mi hlásily, za kolik dní na soustředění pojedeme a jak moc se těší, což mě potěšilo.
Program na soustředění byl opravdu bohatý, až jsem měla obavy, jestli to všechno za víkend stihneme. Pod velením Renči se všechno stihlo a nikdo neměl možnost se nudit. Stihli jsme čarodějnickou přehlídku, pyžamovou párty, malování na trička, výrobu odznaků, šipkovanou, nácvik choreografií, opékání buřtů, soutěž „Co na to Edisoňáci“ a dvě stezky odvahy. Nechápu, kde holky vzaly energii, protože v sobotu přišla první rána dveří už v 5:30 ráno a poté už byly všechny dívky na nohou připraveny v oblečení na cvičení s hůlkou v ruce.
Jsem ráda, že se během víkendu nestalo žádné zranění a nemusel se řešit žádný problém. Celé soustředění bych zhodnotila velmi pozitivně a už se těším na příští rok, až strávím další víkend s fajn lidmi a dětmi. Děkuji Renče za všechno, co dělá. Dále děkuji Míše Hudecové, Marianovi Hudecovi a manželům Hynčicovým za pomoc a ochotu na soustředění i mimo něj. Paní Hynčicové děkuji především za kostýmy, které pro mažoretky šije a za pomoc na jakékoliv akci, kterou mažoretky navštěvují. Zvláštní poděkování patří Mírovi, který se stará o věci ohledně techniky a doprovází mažoretky na akcích, stejně tak jako paní Hynčicová.
Vám bych chtěla poděkovat za podporu mažoretkového týmu, za finanční příspěvky a vůbec za možnost mažoretky pod Vaší školou zřizovat.

Nyní přikládám pár „vzkazů“ od samotných děvčat z našeho týmu:

Kačka H. – mažoretky Žabky:
Dobrý den, ahoj. Jmenuji se Kačka. Je mi deset let a na mažoretky chodím už tři roky. Chtěla jsem aktivitu, která mě bude bavit a kde poznám nové lidi. No a neříkejte, že jste nikdy nechtěli umět točit s hůlkou. Na mažoretkách je to super, máme tu nejlepší trenérku kterou jsme mohli mít (Renča Dospělová), taky máme super asistenty; Sáňa, Kačka, Lucka a takhle bych mohla jmenovat až do zítřka, jezdíme na soustředění, na vystoupení a na to všechno co k mažoretkám patří... Na soustředění se mi nejvíc líbí to, že...no vlastně všechno. Mažoretky jsou jedny z nejlepších kroužků na které jsem kdy chodila.
DÍKY RENČO !!!

Natálka P. – mažoretky Arabelky:
Mažoretky mě baví a Renata je moc dobrá učitelka. Mám ji moc ráda a je dobře, že na to není sama protože ji pomáhají velké holky: Sandra, Lucka, Kateřina.

Věruška V. – družinové mažoretky:
Líbilo se mi všechno, protože jsem mohla být s dětmi. Líbila se mi hlavně stezka odvahy, pyžamová párty a tanečky.

Anička P. – mažoretky Arabelky:
Na soustředění dorazilo celkem 45 dětí a první dojem byl zmatený, ale později velmi příjemný. Velice jsem si ho užila, program byl opravdu zábavný. Byl pro nás vymyšlený suprový program a moc se mi tam líbilo. Hlavně bych chtěla poděkovat Renče, která toho tolik musela uhlídat a zařídit. Samozřejmě děkuji i všem co pomáhali. Každým soustředěním se zlepšují. Lepší víkend jsem si ani nepředstavovala.
Děkuji za vše co pro nás děláte.

Sofinka B. – skupina Hvězdičky: 
Na soustředění se mi nejvíc líbilo všechno. J Byla to zábava. Bála jsem se stezky odvahy, ale zvládla jsem to.

Terezka Š. – skupina Žabky:
Soustředění bylo super. Moc se nám líbilo a nic bych nemělnila a moc děkuju Renče za to, co pro nás dělá a příští rok se těším, až pojedeme znovu. Letos bylo víc zájmových činností, například 2 stezky odvahy, více cvičení a hezké pokoje s teplou vodou.
S pozdravem Terezka. J

Terka S. – skupina Edisonky:
Chtěla bych poděkovat jménem skupiny Edisonky Vám paní ředitelko, za propagaci na školních akcích a za finanční příspěvky na doplnění naší taneční sestavy, zejména na kostýmy a děkujeme za podporu, když jezdíme na soutěže a přehlídky. Vždy nám trochu spadne tréma, když nám naše skvělá trenérka Renata Dospělová vyřídí Vaše povzbuzení.
Ještě jednou Vám moc děkuji.


S pozdravem K. Fialová

Zpět