Atletika - podzimní hry

19.10.2018

Jako každý školní rok, tak i letos odstartovaly v září nám již známé“ Podzimní hry“.

Jedná se o několik druhů sportů – atletika, florbal, fotbal, košíková, bruslení a nově přidané plavání. Naši žáci mají za sebou první sportovní výkony, a to v atletice.

 Ve čtvrtek 27. 9. za ideálního počasí žáci závodili v běžeckých i skokanských disciplínách, v hodu míčkem i vrhu koulí. Z těchto atl. disciplín dosáhly největšího úspěchu mladší žákyně (7. A, B), kterése celkově umístili na 2. místě. „Na bednu“ si vylezli mladší i starší žáci, kteří si vybojovali místo 3.

Rádi bychom obzvláště jmenovali ty žáky, kteří obsadili v daných disciplínách obzvláště 1. místa.

Nejlepší běžkyní v kategorii ml. žákyň se ve sprintu na 60 m stala Nikča Kohútová (7. A). V běhu na 300 byl absolutním vítězem Lukáš Kočí (7. A). Hned druhé místo v této disciplíně obsadil taktéž náš žák – Pepa Zdražil (7. A). Zatím bezkonkurenčním závodníkem v hodu míčkem se stal David Hýra (7. B).

V kategorii starší žactvo se nejrychlejším běžcem na 60 m stal TomášTurek(9. A) a nejlepším vrhačem vůbecse stal Tomáš Šťovíček (9. A).

Gratulujeme všem závodníkům a přejeme jim, ať je jejich sportovní duch neopouští! J: Kočí L., Kubr D., Srb P., Kohútová N., Kováčová Ad., Cermanová V., Zdražil J., Diviš O., Běčáková S., Tarabová J. (Siki), Němcová N., Ďurčeková A., Šidelka R., Kocůrek M., Hašek M., Rigová K., Hýra D., Chládek J., ZiesemannJ.,Bártíková T., Jadrníčková A., Holubová O., Turek T., Lukeš J., Dědeček J., Veladiová S., Hotová B., Cermanová B., Kalista P., Knitl D., Charvát J., Křížová T., Bonura A., Bobo, Doktor J., Tomek, Maščuch D., Majkutová A., Šťovíček T., Lux P., Sladkovská A., Šmídová M.

 

Mgr. Hana Hermanová, Mgr. Bc. Nikola Kalvachová

 

Zpět