Dílčí činnost v mezinárodním projektu TOWER OF EXPECTATION

16.04.2021

Dne 18.12. 2020 jsme my, žáci z 9. tříd prezentovali žákům z 2., 3., a 4. tříd prezentaci o tom, jak se slaví Vánoce v zemích zapojených do mezinárodního projektu Tower.

Připravili jsme prezentace o vánočních zvycích a tradicích, i o  tradičním vánočním jídle. Týkalo se to zemí, které jsou zařazeny do mezinárodního projektu  ,, Tower of Expectation‘‘. Pro děti jsem na konci našeho prezentování měli připravené otázky k daným prezentacím. Děti si hodně pamatovaly, zasloužily si tedy sladkou odměnu.

           

Prezentace o Vánocích v partnerských zemích projektu partnerských zemí zpracovali:

Vánoce o Itálii- Jan Chládek, Romeo Houngbedji, o Turecku- Robin Šidelka, Michal Kocůrek, o Španělsku- Dušan Kubr,o  Chorvatsku- Adéla Jadrníčková, Kateřina Rigová.

Tato zkušenost zapojit se do tohoto projektu nás velice bavila, je to skvělá forma toho, jak se zdokonalovat v jazyce a zjistit co nejvíce informací o našich partnerských zemích. A mrzí nás, že tento rok na této škole končíme a nebudeme moc v tomto projektu pokračovat. Ale to nic nemění na tom, že jsme si to moc užili.

                                                                               Kateřina Rigová, Adéla Jadrníčková

        žákyně 9.B

Zpět