ERASMUS DAY 12. 10. 2018

23.10.2018

Na základě zapojení naší školy do dalšího mezinárodního projektu „Tower of expectations“ proběhlo na naší škole dne 12. 10. vystoupení žáků, jímž jsme tento projekt parádně odstartovali!

Jedná se o dvouletý program, do kterého je zapojeno hned několik států Evropy: Chorvatsko, Mallorca, Itálie, Maďarsko, Turecko a Česká republika.  Tento projekt nejenom, že nám nabízí nové zkušenosti, dovednosti a znalosti, ale hlavně podporuje mobilitu studentů a pedagogů v rámci vzdělávání v Evropské unii.
Představení se do slova skládalo z tematických částí, díky nimž jsme zatím jen symbolicky postavili onu „Věž očekávání“. Jedná se o oblasti „vynálezci a vynálezy, hudba a tanec, architektura, literatura a hry. Žáci, pod vedením skvělých učitelek (J. Šišková, L. Pešková, K. Čiháčková, B. Durecová Gergely, B. Filipová, H. Hermanová) si poměrně za krátkou dobu stihli natrénovat scénky k jednotlivým tématům. Žákům děkujeme za krásný zážitek :-)

Těšíme se na další pokračování našeho očekávání...

 

Zpět