Soustředění mažoretek 2018

03.05.2018

Letošní víkendové soustředění na chatě Vilda.

Letošní víkendové soustředěni na chatě Vilda jsme začali v pátek čarodějnickou párty. Děvčata se převlékla do kostýmů a předvedla svá taneční vystoupení. Nakonec jsme vyhodnotili nej…čarodějnice. Večer jsme opekli buřty a odvážné mažoretky se vydaly na stezku odvahy. 

V sobotu dopoledne jsme procvičovali sestavy a vytvářeli odznak na trička. Po obědě jsme se vypravili na šipkovanou, opět trénovali a zahráli si vědomostní soutěž „Co na to Edisoňáci“. Večer si děvčata malovaly na trička, proběhla taneční přehlídka pyžam, opět se konal táborák a pro velký úspěch i další stezka odvahy. 

V neděli jsme cvičili na hřišti a po obědě jsme odpočívali u pohádky. 

Dětem se moc líbilo a za rok se těšíme opět. 

Poděkování patří manželům Petrovým za odvoz zavazadel tam i zpět, dále manželům Hudecovým, Hynčicovým a velkým děvčatům za obrovskou pomoc s organizací a rodičům, kteří napekli za spoustu dobrot. 


Renáta Dospělová 

 

 

Ohlasy soustředění mažoretek Zpět