„Uděláme něco pro ostatní.“

05.05.2019

Možná toto si řekly kamarádky ze 4.B na naší škole. A jak řekly, tak udělaly.

Nápad udělat něco pro ostatní přišel už před Vánocemi. Společnými silami doma vyrobily vánoční dekorace a před kavárnou Hosana otevřely svůj stánek a všechny své výrobky úspěšně prodaly. Utržené peníze věnovaly oddělení školy družiny naší školy na nákup drobností a výtvarných potřeb.

Nápad dělat někomu radost se děvčatům tak zalíbil, že před Velikonocemi společně vyrobily spoustu velikonočních dekorací a na stejném místě opět otevřely svůj improvizovaný stánek. Děvčata získaný obnos věnovala své třídě 4.B na nákup psacích a výtvarných potřeb a ještě jim zbylo na drobné občerstvení na závěr školního roku.

A jak děvčata znám, určitě již plánují, co vymyslí a koho potěší.

Co dodat? Mé velké díky patří Charllotě Goldammerové, Terezce Jetýlkové, Nelče Sedláčkové, Míše ŠidelkovéEvče Mὒllerové  za to, že v dnešní době nemyslí jen na sebe. Nemalé díky patří také rodičům, kteří je v tomto podpořili.

Mgr. Marta Samlerová, třídní učitelka 4.B

 

 

 

Zpět