Halloween v ŠD

9.11.2022

Děti ze školní družiny se sešly v pátek večer 4. 11. 2022 ve škole, přestrojeny v halloweenská strašidla.

Těšily se na zábavné úkoly a soutěže, které plnily pod dohledem duchů. Nejvíce byly natěšeny (trochu i v obavách) na stezku odvahy. Když si dodaly kuráž, vypravily se ve dvojici s kamarádem nebo s doprovodem vychovatelky na stezku. Po cestě potkaly bílou paní i náměsíčnou. U čarodějnice hledaly děti v hrnci hada a prolézaly pavučinu s pavoukem. Dušičky věštily dětem osud. U paní Dýně musely hledat malé dýně, které poztrácela. Mezitím vším pobíhal otravný dinosaurus, který děti škádlil. Ani upír, který vyžadoval podpis vlastní krví na stvrzení strašidelné cesty, nebyl o nic lepší. Zombie neúprosně vystrkoval svoji hlavu a vydával ty své nehorázné zvuky. Za svoji statečnost byly děti odměněny. Se strašidly jsme se rozloučili a unaveni jsme se uložili ke spánku.

Děkujeme našim starším žákům z 2. stupně za pomoc s organizací, rodičům za dobroty pro naše děti a školní jídelně za ranní čaj.

Vychovatelky: Švástová, Lánská, Dospělová, Malíková, Kolárová