Rej čarodějnic

05.05.2019

Již od rána 30. 4. se do školní družiny začaly slétávat na koštěti malé čarodějnice.

Dopoledne se učily a v odpoledních hodinách to dokázaly pořádně roztočit tancem, zpěvem, recitací, kouzly a čáry. Ostatní děti vybíraly a hodnotily ty nejhezčí a sympatické čarodějnice. Všichni jsme si společně zasoutěžili a zahráli hry. Létali jsme na koštěti, hledali jsme pavouky a zkoušeli jsme vytvořit pavučinu. Než jsme začali vařit ropuchu v hrnci, tak se děti nejdříve naučily postavit vatru ze špalíků a rozluštit zaklínadlo. Samozřejmě jsme museli nachytat i pár myší. Nakrmili jsme i hladovou čarodějnici. Za splněné čarodějnické úkoly dostaly děti malou odměnu.

Vychovatelky: Růžena Švástová, Dana Lánská, Renáta Dospělová, Vladimíra Malíková