Vánoční Jarmark a Den otevřených dveří

16.12.2023

Ve středu 13. prosince 2023 proběhl v odpoledních hodinách Vánoční jarmark na Základní škole Edisonova, který letos překvapil spojením se dnem otevřených dveří.

Otevřená náruč a radostná atmosféra srdečně přivítala rodiče, prarodiče, tetičky, strýčky…, kteří se připojili k cestě za vánočním veselím a nostalgií.

Procházka mezi stanovišti nabízela ručně vyráběné vánoční dárky; vůně dobrot a příjemná setkání tvořila pohodový úvod do sváteční atmosféry. Kromě toho měli návštěvníci možnost zakoupit si originální výrobky, které vytvořili žáci 1. a 2. stupně naší krásné a tvořivé školy.

Konání akce pro podporu našich žáků přineslo nejen radost pro návštěvníky, ale i pro tvůrce samotné. Děkujeme všem, kteří podpořili kreativitu našich žáků nákupem jejich výrobků.

Základní škola Edisonova děkuje všem, kteří přispěli k vytvoření příjemné atmosféry. Děkujeme za partnerství a neustálou podporu ve vzdělávání našich žáků. Velké poděkování patří také organizátorům celé akce za jejich úsilí a energii vloženou do přípravy.

Celá akce otevřela nejen dveře školy, ale i srdce všem návštěvníkům. Děkujeme za krásné okamžiky a za to, že jste s námi vytvořili nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na další setkání!

Všem krásné a pohodové Vánoce.

Fotogalerie: Facebook