Hawaii soustředění

24.05.2023

Ve dnech 5.5. - 8.5. 2023 proběhlo soustředění mažoretek v Jiřetíně pod Jedlovou. Pro letošek jsme zvolili téma Hawaii.

V pátek po příjezdu nás čekalo ubytování, večeře, malování na trička a opékání párků. Sobotní ráno jsme začali pyžamovou párty plnou tanců, her a soutěží. Po ní následoval nácvik sestav s pompony i hůlkou. V odpoledních hodinách se děvčata po rozdělení do skupin věnovala nacvičení krátkého vystoupení. Před večeří se počasí umoudřilo, tak jsme vyrazili na procházku po okolí. Večer si děti zpestřily malováním perníčků a odvážné vyrazily na stezku odvahy. V neděli nás počasí opět zklamalo, nácvik sestav proto opět probíhal v tělocvičně, ale po obědě jsme už vyrazili na cestu za pokladem. Cestou děti musely splnit několik úkolů. Po návratu na děti čekal zasloužený poklad a malé překvapení – Balónkový baron se svými bublinami, žonglováním, kouzly a samozřejmě balónky. Večer nastala dlouho očekávaná  Hawaii párty, plná tance, barev, soutěží a krásných kostýmů. Odměnou byl zmrzlinový pohár a drobné ceny. Pondělní dopoledne patřilo balení a cvičení v přírodě.  Soustředění se všem líbilo, děti už plánují téma na příští rok.

Děkujeme všem rodičům za připravené svačinky ,ovoce aj, dobroty, všem nám chutnalo.

Poděkování patří Marianovi Hudecovi za fotografie, opékání vuřtů atd. Sandře Beránkové za úžasnou asistenci a sestříhání videa ze soustředění, za milou návštěvu i pomoc na akci Dominice Čechové a Kateřině Fialové.

Velikou podporou na celém  soustředění byla paní učitelka Mgr. Jindra Šišková .

Dospělová Renáta a Michaela Hudecová

Fotogalerie: Mažoretky