Halloween 2017 ve ŠD

15.10.2017

Halloweenský večer 25.10. začal příchodem 19.00 hodiny do školní družiny.

 

Halloweenský večer 25.10. začal příchodem 19.00 hodiny do školní družiny. Krásné masky a přepychově namalované obličeje, měly děti připravené od svých rodičů. Začínali jsme halloweenským tancem a básničkou. Děti byly natěšené na stezku odvahy, ale mezi tím si vyráběly ducha, slaného pavoučka (kterého hned snědly), namalovaly si dřevěného netopýra nebo dýni na špejli. Hrály šnekovou hru, skládaly puzzle dýní, házely kroužky na dýně, maloval…Stezka odvahy, to už byl jiný level. I přes velké obavy, vykročily naproti Zombie, kde u myšky hledaly zlaťáky. Sudičky jim podle hozeného čísla na kostce, věštily osud. Kostlivec dal dětem sekeru a musely přeseknout hada. Dýně měla připravené malé dýně, které děti navlékaly. U čarodějnice hledaly ve směsici všeho možného ztracené oko. Děti se snažily prolézt pavučinou s ohromným pavoukem a u upíra se podepsat vlastní krví. Vrah a panenka Chucky (Čaký) bylo vyvrcholení stezky. Prostě Sodoma a Gomora. Děti vše zvládly a dokonce se vyfotily se strašidly. Pak už jen proběhla večerní hygiena a děti zapluly do svých pelíšků. 

Mockrát děkujeme strašidlům za pomoc na stezce odvahy a pomoc při tvořivé činnosti. 

Poděkování patří i rodičům, jak se jim povedlo krásně namalovat děti a napéct slané i sladké pečivo. Moc dětem chutnalo. 


Vychovatelka: Růžena Švástová 

 

 

Zpět