1. Místo v soutěži MÓDNÍ DESIGN 2020

12.05.2020

Také v tomto školním roce se naše žákyně 9. ročníku zúčastnily výtvarné soutěže Módní design 2020
pořádané VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR ve Varnsdorfu.

Porota z řad odborníků i laiků, která soutěžní práce anonymně hodnotila, viděla všechny odevzdané návrhy jako velmi zdařilé. A proto nás o to více těší, že se všechny tři tříčlenné skupinky z „Edisonky“ velmi dobře umístily. Děvčata z 9. B - Michaela Levinská, Nikola Benczová a Rozálie Jedličková – získala dokonce 1. místo za svou práci „BAREVNÁ ILUZE“.Každá z vítězek si tak zasloužila drobnou odměnu od pořadatele. Všem zúčastněným děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Olga Pasovská, Mgr. Jindřiška Zíková