Americká vybíjená

05.12.2021

Dne 23. listopadu 2021 se konal školní turnaj v americké vybíjené, kde se proti sobě postavily týmy dívek z 6. – 9. ročníků. Turnaj byl pořádán v rámci projektu míčový trojboj, který byl finančně podpořen městem Varnsdorf (DPMV). Týmy byly zastoupeny těmito dívkami:

• 6. ročník – Elizabeta Pallová, Dana Gerhátová, Marie Hanzalíková, Alena Pažitná, Eliška Bérová, Věra Vlková, Barbora Hradecká, Marie Gerhátová, Blanka Kammerherová, Natálie Holubová
  • 7. ročník – Marie Adámková, Zuzana Baranovská, Marie Kubicová, Daniela Prknová, Tina Němcová, Leona Pánková, Viktorie Schönwaldová, Michaela Šidelková, Laura Vitíková, Eva Müllerová
  • 8. ročník – Kristýna Zimová, Barbora Lockerová, Eliška Eichlerová, Simona Plíhalová, Tereza Hubková, Eliška Macháčková, Tereza Štefanová, Barbora Minarčíková, Eliška Knitlová, Nikola Martincová
  • 9. ročník – Barbora Fazekasová, Marie Milerová, Agáta Kotišová, Michaela Corneová, Natálie Pokorná, Linda Leszkovenová, Hana Valešová, Rozálie Vlčková, Anežka Lukáčová a Martina Miloschewitschová.

Hrací doba byla 10 minut a týmy se utkaly každý s každým. K vidění bylo spoustu pěkných výkonů. Výsledky byly často velmi těsné, ale vítězem se mohl stát jen jeden tým, a to tým nejstarších dívek z 9. ročníků.

Všechny týmy moc chválím za skvělou hru a hru fair play. Výsledky si můžete prohlédnout v přiložené tabulce.

Foto: