Dobro-družný mikrogrant – Šikulové – stavba ptačích budek

24.06.2021

V sobotu 19. 6. 2021 se 7. A pustila do výroby ptačích budek pro sýkorky. Žáci zhotovili celkem 15 ptačích budek.

Žáci zhotovili celkem 15 ptačích budek. Spousta žáků poprvé pracovala se dřevem a s danými nástroji. Zjistili, že taková práce je zajímavá a baví je. Důležitá byla přesnost, manuální zručnost a představivost. Žáci se rozdělili do skupinek, v kterých vždy zhotovili kompletní budku. Vyzkoušeli si skupinovou práci v praxi a bylo to bezva. Užili si u toho spoustu zábavy.

Chtěla bych poděkovat panu Hukovi, který nám s realizací budek pomohl. Velkou pochvalu si zaslouží Dmytro Prystajovyč a Pavel Flugr za sehnání dřeva a samozřejmě musím pochválit i zbytek třídy, kteří mi opět dokázali, že umí společně spolupracovat a dobře spolu vycházet :-).

Akce byla podpořena v programu @Dobrodruzi @Nadace Via.

 

 

 

 

Zpět