Fotbalový turnaj pro první stupeň

30.06.2020

V úterý 23. června se ke sportovnímu klání ve fotbale - na hřišti za halou sešli žáci 3 varnsdorfských ZŠ.

ZŠ Edisonova a ZŠ Východní vyslaly do fotbalového turnaje po dvou týmech, s jedním týmem se zúčastnila ZŠ Bratislavská.

Celkem se na fotbalovém trávníku toho dopoledne proběhlo přes 40 dětí základních škol!

Hrálo se na dvou hřištích současně, v systému 5 hráčů v poli a brankář.

Velikou pomocí byli rozhodčí Jan Kubr (bývalý žák ZŠ Edisonova), nyní v přípravě s Varnsdorfským "A" týmem a Martin Hamada ml. hráč týmu Oberlausitz Neugersdorf.

ZŠ Edisonovu reprezentovali (a velmi úspěšně) tito hráči:

Michal Kubr, Václav Švihlík, Martin Přibyl, Kalvach Daniel, Kalvachová Nikol, Kucer David, Jordák Šimon, Horák David, Effler Adam, Chod Filip, Sykáček Marek, Adam Černý a Jakub Černý.

Většina hráčů jsou též členy mládežnických celků FK Varnsdorf, kteří hrají nejvyšší mládežnickou soutěž v Česku.

Kvalita jednotlivých utkání byla značná.

Celkové pořadí

1. Edisonova 2

2. Edisonova 1

3. Východní 2

4. Bratislavská

5. Východní 1

Ceny hráčům předal Lukáš Novák - hráč "A" týmu FK Varnsdorf a zároveň trenér mládeže.

Děkujeme všem učitelům za organizaci jednotlivých týmů a všem hráčům za skvělý, sportovní přístup!

Martin Hamada

učitel TV