Podzimní hry - PLAVÁNÍ

26.10.2021

Ve čtvrtek 14. 10. se týmy složené z žáků a žákyň II. stupně naší ZŠ zúčastnily plaveckých závodů pod záštitou Podzimních her.

Naši školu reprezentovali:

V kategorii dívek: Milerová Andrea, Milerová Marie, Zimová Kristýna, Fazekasová Barbora, Fetrová Hana, Žišková Simona

V kategorii chlapců: Flugr Pavel, Polák Ladislav, Šulc Adam, Sobotka Ondřej, Jordák Šimon

Obecně musíme naše žáky a žačky pochválit za pozitivní a zodpovědný přístup ke sportovní soutěži.
Obě kategorie plavaly současně a body se poté sčítaly dohromady. Dobré a kvalitní výkony předvedli ve svých rozplavbách dívky i chlapci, kdy se naše škola, umístila na pěkném 3. místě, přičemž při konečném součtu bodů, nastala bodová shoda a o konečném umístění tak rozhodovala štafeta, ve které naši reprezentanti obsadili 3. místo.
Svou disciplínu vyhrál Adam Šulc (50 m kraul – 30,39), velmi dobrý výkon v této disciplíně předvedl také Ladislav Polák (39,98).
Pěkný výkon předvedl také Pavel Flugr, který zaplaval 50 m prsa za 48,52 a obsadil tak v této disciplíně 3. místo.
Mezi dívčími výkony se vyjímají výkony Marie Milerové, která také dokázala uspět ve své disciplíně (50 m prsa – 48,77). Dobrý výkon v této disciplíně také předvedla Simona Žišková (55,80), která na poslední chvíli zastoupila indisponovanou Barboru Fazekasovou.

Za přístup všem žákyním a žákům děkují učitelé TV.

Také děkujeme naší fotografce Barboře Fazekasové, která vše zdokumentovala.