Řemeslo má zlaté dno

23.1.2024

Dne 19. ledna 2024 proběhla na Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole a Střední odborné škole ve Varnsdorfu soutěž „Řemeslo má zlaté dno“.

Naše škola se opět zúčastnila této zajímavé události, kde žáci 2. stupně soutěžili v pěti řemeslných oborech: gastronomie, elektromechanika, kovoobrábění, truhlářství a automechanika. Soutěž provázely nejen praktické dovednosti, ale i teoretické znalosti. Tato nápaditá akce nabídla žákům šanci prohloubit své zájmy v konkrétním oboru.

Za naši školu se zúčastnili žáci devátých ročníků: Š. Matičková, B. Tancoš, D. Fernandéz, D. Hentchel

a M. Čermák. Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na další soutěže a úspěchy.

„Nikdo se nespálil, neopařil, neuřezal si prst, nedostal kopanec od el. proudu, a na žádného žáka nespadlo auto z heveru.“

Žáci tak mohou přemýšlet, kam v životě dál.

Ing. Radek Rudinský