Školní výlet 7. A do Nového Města pod Smrkem

24.06.2021

Ve dnech 9. 6. až 13. 6. se 7. A vydala na školní výlet do campu v Novém Městě pod Smrkem.

Počasí nám přálo, a proto jsme mohli podniknout několik akcí. Ve čtvrtek jsme uskutečnili celodenní výlet na rozhlednu, která stojí na nejvyšší hoře Jizerských hor Smrk. Odhalily se nám nádherné výhledy do naší překrásné české přírody. V pátek jsme relaxovali na místním koupališti a nemohla chybět vybíjená – pamatovák. V sobotu jsme podnikli náročný výlet na Frýdlantské cimbuří a na vodopády Černého potoka. Byl to opravdu náročný výlet, při kterém jsme nastoupali mnoho metrů. Všichni to zvládli a to, co jsme viděli a po cestě zažili opravdu za tu námahu stálo :-) 

Celý výlet jsme si užili a už se těšíme v příštím roce na další.

Moc chceme poděkovat panu Sommerovi za odvoz zavazadel do Nového Města pod Smrkem a zpět. Též děkujeme 9. B za pomoc při realizaci výletu.

třídní učitelka Mgr. Bc. Nikola Kalvachová

 

 

 

 

Zpět