Zahájení školního roku 2022/2023

Informace k zahájení nového školního roku.

Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče našich prvňáčků,

blíží se nám den (1.9.2022), kdy vaše děti poprvé usednou do školních lavic. Ve čtvrtek 1. září 2022 si ale ještě mohou nechat aktovky doma. První den se slavnostně přivítáme v prostorách budovy školy (podle aktuálního počasí buď ve venkovním atriu, nebo v hale pavilonu A). Poté si paní učitelky a vychovatelky odvedou děti a rodiče do třídy či družiny. Rodičům budou předány informace k organizaci dalších školních dnů.

Informace k zahájení nového školního roku 2022/2023

Vážení rodiče a žáci,

dovolte mi jménem všech pedagogů Základní školy Edisonova přivítat vás v novém školním roce 2022/2023 a to ve čtvrtek 1. září 2022 v jednotlivých třídách podle jejich označení (2.A, 2.B, 3.A…). V letošním roce nás zatím nečekají žádná omezení ani opatření spojená s Covidem-19. Nově příchozí žáci se doptají dozorů na chodbách, kde je jejich třída a zda tam patří.

Seznamy žáků v 1. a 6. ročnících budou umístěné ve vestibulu školy za vchodovými dveřmi a pak také na dveřích tříd.

Těšíme se na naše žáky, se kterými se opětovně vydáme na cestu vzdělávání a objevování a věřím, že společnými silami zvládneme vše dle našich představ a přání.

Ladislava Křížová, ředitelka školy